В липневі дні, коли природа кличе людей на відпочинок, на Здолбунівщину, до територіального центру, вкотре завітали благодійники з Європи – представники реформаторської церкви м. Катвейк (Нідерланди). Групу візитерів на цей раз складала молодь.
  Представники з Нідерландів привезли гуманітарну допомогу для жителів сіл Півче та Суйми. Адресну матеріальну допомогу (гуманітарний одяг та продукти харчування) мали можливість отримати ті громадяни, які найбільш цього потребують. Незабутнє враження на молодь з Нідерландів справили одинокі громадяни похилого віку до яких вони завітали з продуктовими наборами. Старенькі люди були розчуленні увагою та турботою до них, адже підростаюче покоління не тільки порадувало подарунками, але ще й залюбки допомагали поратись по господарству, зокрема заставши бабусю за перебиранням картоплі, вони із задоволенням, самі взялися їй допомагати.
   Благодійники з продуктовими наборами також завітали до найвіддаленішого села районну Зелений Дуб. Оскільки даний населений пункт не є газифікований, гості виявили бажання допомогти коштами підопічним територіального центру, які використовують для опалення своїх домівок тверде паливо.
    Не залишились без уваги і жителі Здолбунова. Молодь завітала з продуктовими наборами в оселі громадян, які перебувають на обслуговуванні у відділенні соціальної допомоги вдома Здолбунівського районного територіального центру.
   Гості з Нідерландів також долучилися матеріально до створення бази відділення надання адресної натуральної та грошової допомоги.
   В народі кажуть, що краса врятує світ, але, що є більшим за красу людської душі, в якій поєднано добро, милосердя, співчуття та небайдужість. Візит молоді з Нідерландів, ще раз підтверджує, що для добрих справ вік немає значення. Тож нехай ніколи не зміліє криниця людської доброти.

Додати коментар


Захисний код
Оновити