Квіти з гофрованого паперу своїми руками - захоплюючий вид творчості для майстринь - початківців, або тих, які вже досконало оволоділи різними техніками рукоділля. За допомогою простого матеріалу можна зробити яскраву прикрасу для свого будинку або зворушливий подарунок для близької людини.
    «Квіти з гофрованого паперу» такою була тема чергового заняття на «Мистецькому» факультеті, яке відбулося 13 липня 2017 року в приміщенні Здолбунівського районного територіального центру. 
  Народна умілиця Оксана Гончар розповіла, що гофрований папір - це такий матеріал, який володіє багатьма можливостями, тому з нього можна зробити будь-які квіти - ромашки, кали, лілії, гладіолуси, конвалії, троянди, які мало чим відрізнятимуться, на перший погляд, від справжніх квітів.
   Представивши слайд-шоу власних виробів Оксана Ярославівна провела майстер-клас по створенню хризантем, крокусів та троянд в середину яких можна помістити цукерки.
   Слухачі Університету третього віку з задоволенням створювали неповторні квіти, які дозволять їм прикрасити оселю чи зробити гарний подарунок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити