4 липня відзначив своє 90-річчя підопічний Здолбунівського районного територіального центру, ветеран війни, шанована людина в Здолбунові - Кузьменко Ілля Пилипович. З привітаннями і подарунками до нього завітали директор територіального центру Ліщинський Анатолій Дмитрович та начальник управління соціального захисту населення Бортник Микола Іванович.
  Нелегка доля випала ювіляру: позаду залишились роки сповнені радощами та болями, невдачами та успіхами. В дитинстві пережив голодомор, а юність його обпалила війна.
   Народився ювіляр в селі Ковалівка Немирівського району Вінницької області. Після закінчення 7 класів змушений був працювати в полі, бо на той час він був найстаршим серед тих, кого ще не призивали в армію. Після звільнення Вінницької області, Ілля Пилипович пішов на фронт, де був артилеристом. Фронтові дороги завели його до Праги, Вени, далі до Кемерово звідти демобілізувався додому. Старший брат Іллі Пилиповича працював на Рівненщині, куди згодом і він переїхав. Далі була праця на Здолбунівщині поєднана з навчанням у Львові та Москві.
    В цей день хочеться просити в Господа, щоб подальша доля нашого ювіляра була щедрою на добро, достаток та благополуччя, щоб його оточували тільки хороші люди.

Додати коментар


Захисний код
Оновити