«Ґудзикова терапія» так звучить тема чергового заняття, яке відбулося в Університеті третього віку на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Пройшло заняття 26 травня 2015 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради спільно з школою волонтерів психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету та Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек.


     Гудзикотерапія – це один із методів, що використовується в арт-терапії. Застосування даного методу допомагає виразити почуття, розкрити творчий потенціал, включити індивідуальну творчу діяльність, виховувати творчі якості, сприяє розвитку навичок колективної діяльності.
     Слухачі факультету мали можливість на собі відчути дію ґудзикової терапії. В даному методі арт-терапії використовуються засоби невербального спілкування, що має велике значення для людей, яким складно висловити свої думки в словах. Всі бажаючі за допомогою ґудзиків і підручних засобів створювали маленькі картини, що дозволили виразити себе, зрозуміти свої почуття, стати відкритим і діяти з повною свободою.
      На занятті було продемонстровано дві презентації на слайдах яких показана вся різноманітність виробів з ґудзиків. Студенти-волонтери показали вже готові вироби з ґудзиків і розкрили поняття «гудзикотерапія» з точки зору практичної психології. Протягом всього заняття працівники бібліотеки розповідали цікаві факти, легенди і приказки про ґудзик.
      Усі присутні мали можливість розслабитися, помріяти і створити власні твори мистецтва, що дозволять прикрасити оселю. 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити