29 червня 2017 року відбулось виїзне заняття факультету «Основи медицини, здорового способу життя», на базі відділення денного перебування № 2 смт. Мізоч Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
    Завідувач відділення Роман Юрчук розповів історію створення відділення, які послуги надаються та хто має право на їх отримання.
   Медична сестра з лікувальної фізкультури Оксана Матяк розповіла про вплив фізкультури на організм людини та показала комплекс вправ, спрямованих на відновлення рухової активності та зменшення болю.
   Медична сестра з масажу Ніна Глівчук розповіла, які є види масажу і провела лікувальний масаж: спини, верхніх та нижніх кінцівок, комірцевої ділянки.
   Медична сестра з фізіотерапії Олена Плугак розповіла про види фізіотерапії, які надаються у відділенні та провела сеанси магнітотерапії, лазаротерапії і небулайзерні інгаляції.
   Лікар Людмила Лукащук оглянула підопічних терцентру та надала медичні консультації.
    Слухачі Університету з задоволенням скуштували кисневі коктейлі, які є дуже корисними. Вони мають омолоджуючи і оздоровчи властивості, насичують організм киснем та допомагають відновити здоров'я людям, що страждають гіпертонією, гіпотонією, захворюваннями нирок, серцево-судинної системи, хронічним гастритом, холециститом.
    На завершення заняття слухачі Університету третього віку мали можливість розслабились під час сеансу ароматерапії, адже пари, які виділяються при нагріванні різних ефірних масел підтримують хороше здоров’я, зміцнюють імунітет, зберігають красу і молодість.
    Отримавши масу позитивних емоцій та комплекс оздоровчих заходів підопічні терцентру повернулися додому.

Додати коментар


Захисний код
Оновити