26 червня 2017 року в черговий раз до Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування завітали благодійники з Європи – представники реформаторської церкви м. Катвейк (Нідерланди) на чолі з Хінеке Ван Дюйн, яка очолює Комітет Україна зазначеної церкви.
  Гості з Нідерландів долучилися до втілення в життя нового соціального проекту територіального центру, а саме створення якісно нового центру з надання соціальних послуг.
     Центр має функціонувати на базі приміщення «малої терапії» колишньої залізничної лікарні яке передане тер центру в оренду. Але для цього необхідно провести капітальний ремонт будівлі.
   Вирішенням даного питання голландські благодійники почали опікуватися ще з квітня поточного року.
    Особливо вони переймалися тим, що в зазначеному центрі крім «гуманітарки» працюватиме «соціальна їдальня», інші пункти з надання соціальної допомоги найменш соціально захищеним верствам населення району. Для проведення ремонтних робіт, голландці пообіцяли надати певну допомогу коштами.
    Також молодь реформаторської церкви з Нідерландів виявила бажання у липні 2017 року приїхати на Здолбунівщину, та надати адресну матеріальну допомогу тим жителям району, які найбільш цього потребують. (одиноким престарілим, інвалідам, переселенцям, багатодітним молодим сім’ям).
  Також благодійники з Нідерландів виявили бажання допомогти коштами жителям району які перебувають у складних життєвих обставинах і використовують для опалення своїх домівок тверде паливо.
Нідерландські благодійники давно стали надійними соціальними партнерами Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) і як ми бачимо результати такої співпраці є вагомими, а подальші перспективи обнадійливими.

Додати коментар


Захисний код
Оновити