Надання гуманітарної допомоги найменш соціально захищеним верствам населення району є одним із пріоритетів в діяльності Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
    В результаті тісної співпраці з благодійними організаціями, фондами, тер центру вдалося суттєво збільшити надходження гуманітарної допомоги та надання її сім’ям, які перебувають в складних життєвих обставинах, переселенцям, одиноким престарілим та інвалідам.
       Щоб ще більше наблизити надання такої важливої соціальної послуги до людей, тер центром започатковані виїзди працівників установи в села району, щоб там, безпосередньо на місцях надати гуманітарну допомогу тим, хто її потребує.
    Адже цілком зрозуміло, що сільському жителю щоб отримати "гуманітарку" в Здолбунові, треба витратити час, кошти на «маршрутку» і т.д.
       Отже, черговий виїзд працівників відділення організації надання адресної натуральної та грошової допомоги тер центру відбувся 22 червня 2017 року в село Гільча-2, Урвенської сільської ради.
        Понад 30 жителів села отримали гуманітарну допомогу одягом, взуттям, за що сердечно дякували працівникам територіального центру.
        Зазначені виїзди будуть проводитися тер центром і в подальшому, щоб якомога комфортніше було жителям району отримати гуманітарну допомогу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити