Неможливо уявити демократичну державу сучасного світу, яка б не мала своєї Конституції. Конституція є Основним Законом держави, який являє собою сукупність фундаментальних, юридично незаперечних норм, які поширюється на всі без винятку сфери суспільства.
   22 червня 2017 року в рамках Університету третього віку відбувся захід присвячений Дню Конституції України, який був проведений Здолбунівським районним територіальним центром спільно зі Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек     Бібліотекарі Здолбунівської ЦСПШБ Людмила Скірканіч та Світлана Шуст розповіли історію створення першої Конституції Пилипа Орлика та сучасної прийнятої у 1996 році, а також легенду про походження герба, гімна, прапора та представили відео-фільм «Конституція незалежної України: історія свободи». 
    Юрисконсульт територіального центру Христина Януль-Сидорчук розповіла про права, які гарантуються Конституцією України та зосередила увагу присутніх на правових гарантіях саме для людей похилого віку, надала юридичні консультації та відповіла на поставлені питання.
      На завершення заходу слухачка Університету третього віку Галина Орленко прочитала власний вірш «З Днем Конституції, шановні друзі».

Додати коментар


Захисний код
Оновити