«Сувенірні бонбоньєрки» такою була тема заняття на «Мистецькому» факультеті, яке 15 червня 2017 року провела керівник гуртків Здолбунівської станції юних техніків Тетяна Пашинська.IMG7804
    Тетяна Павлівна розповіла, що бонбоньєрки– це невеликі декоративні коробочки, наповнені невеличкими сюрпризами – солодощами, шоколадними цукерками або льодяниками. Вважається, що прототипи бонбоньєрок з'явилися в Стародавньому Римі, але широке поширення вони одержали в 15-16 століттях у Франції. У той час їх робили з порцеляни, дерева, кришталю, золота, інкрустували коштовним камінням. Сьогодні їх роблять з паперу, картону, фарфору, кераміки, скла, тканини. Форма може бути різна: кругла, овальна, плоска або фігурна. Піднести її можна на будь-яке свято - Новий рік, Різдво, 8 Березня, день народження і т. д. Однак найчастіше, за європейською традицією, їх дарують на весіллях.
    Надавши для огляду декілька зразків бонбоньєрок, Тетяна Павлівна провела майстер-клас по виготовленню сувенірних бонбоньєрок у вигляді шматочків торта. Присутні на занятті мали можливість створити собі бонбоньєрки, почути багато цікавої і корисної інформації та отримати масу позитивних емоцій від власноруч створених шедеврів.
     Наприкінці заняття слухачі Університету третього віку подякували Тетяні Павлівні за приділену увагу та приємно проведений час.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити