Здавалося б, ну що можна зробити з такого матеріалу, як ватні диски? Але насправді існує безліч робіт, які можна виконати з цього матеріалу.
      «Зроби собі подарунок» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Психологія», яке 01 червня 2017 року провела психолог територіального центру спільно зі студентами школи волонтерів психолого-природничого факультету РДГУ.
    Студенти-волонтери розповіли, що існує безліч робіт, які можна виконати з ватних дисків. Їх можна використовувати як цілком, так і розділяти на частини, з них можна зробити заготовки і яскраві вироби: малюнки, декоративні вироби, об`ємні картини та букети. Це спосіб порадувати своїх близьких кольоровими фарбами. Так, саме кольоровими, адже ватні диски можна пофарбувати в будь-який колір.
    Представивши слайд-шоу виробів зроблених з ватних дисків, юні викладачі запропонували слухачам Університету третього віку створити власні шедеври.
      Присутні на занятті з задоволенням втілювали в життя свої творчі ідеї, почули багато цікавої інформації та отримали масу позитивних емоцій, адже робота руками допомагає зосередитись, заспокоїтись та зняти напругу.

Додати коментар


Захисний код
Оновити