«Основи релаксації через свою креативність» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Психологія», яке 24 травня 2017 року провела психолог територіального центру спільно зі студентами школи волонтерів психолого-природничого факультету РДГУ.
    Юні викладачі нагадали присутнім на занятті, що арт-терапія - це особлива форма психотерапії, психокорекції та розвитку особистості, заснована на творчому самовираженні за допомогою різних видів мистецтва: живопис, малюнок, ліплення, музика та ін. Розповіли про нестандартні техніки малювання, такі, як гравюра, малювання пальцями, долонями, свічкою, аквареллю, виделкою.
Представивши відео з малюнками, виконаними у техніці малювання виделкою, запропонували слухачам Університету третього віку створити власні малюнки.
   Під звуки приємної, заспокійливої музики підопічні територіального центру в малюнках втілювали в життя свої творчі ідеї.
   Наприкінці заняття слухачі Університету третього віку подякували студентам-психологам за цікаву інформацію, позитивні емоції та приємно проведений час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити