Слово «мамо», «матуся» завжди асоціюється з любов'ю, добротою, ласкою. Мама - найближча людина, яка піклується про своїх дітей, незалежно від їх віку, статусу, сімейного стану, це єдина людина, яка любить безумовною та щирою любов'ю.
    У другу неділю травня в Україні відзначається поважне свято - День матері. В 2017 році День матері припав на 14 травня. З цієї нагоди 18 травня 2017 року відбулось чергове заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Психологія», яке провела психолог територіального центру спільно зі студентами школи волонтерів психолого-природничого факультету РДГУ.
    Волонтери школи волонтерів розповіли про історію походження свята, як відбувається відзначення цього свята в інших країнах, з якої країни воно до нас прийшло і коли вперше в нашій країні почали його відзначати. Та запропонували підопічним терцентру розповісти, які риси притаманні матерям. Слухачі Університету найкращими словами: любов, розуміння, самопожертва, повага та інші, охарактеризували своїх мам, яких вже давно не має з ними, а також поділилися власними традиціями відзначення цього дня в своїх сім`ях і розказали, які подарунки зазвичай вони отримують від своїх дітей в це свято.
    На завершення заняття волонтери розповіли легенди присвячені матерям: «Серце матері» і «Як мати стала зозулею». Та побажали всім матерям здоров`я, радості, любові та поваги від дітей та внуків.

Додати коментар


Захисний код
Оновити