В черговий раз пройшло заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» Університету третього віку Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), яке було проведено спільно з школою волонтерів психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного університету та Здолбунівською централізованою системою публічно-шкільних бібліотек. Відбулося заняття 14 травня 2015 року в кімнаті депутата Здолбунівської районної ради, темою якого був «Декупаж на пляшках».


   Працівники бібліотеки представили слухачам історію виникнення одного з видів декоративно-прикладного мистецтва - декупажу. Розповіли про матеріали і інструменти, що використовуються при даному рукоділлі та застосування його для прикрас інтер’єру. Особливу увагу звернули на психологічний аспект декупажу, оскільки мова людини безпосередньо пов’язана з рухами рук і набагато простіша, якщо в цей момент її руки зайняті якоюсь справою, приміром рукоділлям. Перегляд презентації представленої бібліотекарями на тему «Прикрашаємо свій дім», спонукав студентів університету, як найшвидше приступити до декору пляшки.
   Щодо практичних аспектів, то тут всю відповідальність взяли студенти, які провели майстер клас з слухачами факультету. У всіх присутніх була можливість дізнатися про техніку декупажу та створити власноруч маленькі шедеври з звичайних пляшок. Вкінці заняття усі бажаючі проаналізували свій внутрішній стан після творчого занурення. Суть якого полягала в передачі через малюнок своїх емоції і враження від ручної роботи. 
     Організаторам заходу вдалося переконати присутніх, що декупаж це досить не складне заняття, яке дозволяє долучити свою фантазію і терпіння.

Додати коментар


Захисний код
Оновити