IMG7372

     11 травня 2017 року відбулося відкриття вже четвертого навчального року в Університеті третього віку, що діє на базі відділення денного перебування №1 Здолбунівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). IMG7379
 На початку заняття директор територіального центру Анатолій Ліщинський звернувся до слухачів Університету з вітальними словами та побажаннями здоров`я, довголіття та успіхів в навчанні.
    «Я - це моє життя» такою була тема заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Психологія», яке в конференц-залі провела психолог територіального центру Анастасія Розвад спільно зі студентами школи волонтерів психолого-природничого факультету Рівненського державного гуманітарного  університету  Савчуком Сергієм, Куць Мирославою та Мельничук Юлією.
     Психолог разом з юними викладачами провели тренінг «Я - людина, життя прекрасне!» Під час якого виконували з підопічними територіального центру вправи: «Коло асоціацій», «Хто я?», а також розповідали притчи: «Два верблюди», «Про віслюка», метою яких було формування активного усвідомлення слухачами Університету своїх можливостей, здібностей, підвищення самооцінки та життєвого тонусу.
  Отримавши масу позитивних емоцій та розслабившись під звуки лікувальної музики для підняття життєвого тонусу Рушеля Блаво, підопічні терцентру дякували за приємно проведений час.

Додати коментар


Захисний код
Оновити