IMG 7269

   До Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Здолбуніському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулося ряд заходів з вшанування ветеранів.
   Так, спільно з обласним відділенням фонду примирення та толерантності терцентром організовано та проведено концерт для ветеранів війни та праці, який який відбувся в конференц-залі територіального центру.
Сивочолих ветеранів вітали учасники зразкового дитячого хору «Токатіна» музичної школи №2 міста Рівного.
   9-ого травня 2017 року підопічних відділення стаціонарного догляду територіального центру в с. Будераж де з 2010 року проживає інвалід Другої світової війни Семенюк Марія Дмитрівна, зі святом Перемоги привітав директор територіального центру Анатолій Ліщинський. Для підопічних було організовано святковий обід. 
    Для учасників бойових дій, інвалідів, учасників українського визвольного руху, сімей загиблих територіальним центром придбано 140 продуктових наборів, які були вручені ветеранам напередодні Дня перемоги працівниками терцентру. 
    Ветерани Другої світової війни, які перебувають на обслуговуванні територіального центру, взяли участь в районних заходах з нагоди відзначення Дня пам’яті і примирення і 72-їи річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, які відбулися в м. Здолбунові 7-9 травня 2017 року.

Додати коментар


Захисний код
Оновити