Благодійність не всі сприймають однозначно. Проте ніхто не буде заперечувати, що конкретна, своєчасна і, найголовніше, точно адресована допомога – справа безумовно шляхетна. Передусім тоді, коли адресати цієї допомоги - люди, які завершивши свою трудову діяльність, залишились зі своєю старістю та хворобами наодинці.
   На передодні Великодніх свят Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за сприяння Благодійного фонду «Подаруй мені життя» було вручено 24 продуктових набори для підопічних. Набори, які містили крупи, ковбасу, масло, сир, олію, печиво та пасочку скрасили побут підопічних, але найбільше вони раділи увазі приділеній їм на передодні такого великого християнського свята. Підопічні були враженні , що не тільки працівники територіального центру, а й інші переймаються їхніми проблемами та болем.
    Хочеться щоб ніколи не зміліло джерело доброти та щедрості і нас оточувало більше людей, які готові поділитись та прийти на допомогу.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити