Зимові свята ― це, мабуть, найчарівніший час в році, коли люди поринають в атмосферу дива і дарують собі та своїм близьким незабутню казку. Цикл новорічних та різдвяних свят починається, власне, 19 грудня в День Святого Миколая Чудотворця.
    20 грудня 2016 року з нагоди новорічних свят для людей поважного віку м. Здолбунів проведено святковий вогник, який був організований Здолбунівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно з Рівненським обласним осередком МГО МФ «Взаєморозуміння і толерантність» та Здолбунівським районним будинком культури. 
   В залі районного будинку культури з вітальними словами до присутніх звернулися голова МГО МФ РО «Взаєморозуміння і толерантність» Людмила Суковата та заступник директора Здолбунівського районного територіального центру Микола Аніскін.
    Музичними номерами присутніх на святі вітали юні бандуристки Здолбунівської музичної школи, наймолодші вихованці школи танцю Здолбунівського РБК, театр мініатюри РБК «Кумоньки» та свій неперевершений спів дарували Володимир Саваринський, Ірина Мельник та Леонід Самардак.
       Гарячими оплесками присутні на заході дякували артистам за гарний настрій та чудові номери.

Додати коментар


Захисний код
Оновити