«Новий рік не за горами» такою була тема чергового заняття на факультеті «Основи медицини, здорового способу життя» за напрямом «Психологія», яке 09 грудня 2016 року в сесійній залі  Здолбунівської районної ради провів Здолбунівський районний територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) спільно зі школою волонтерів психолого-природничого факультету РДГУ.
   Юні викладачі продемонстрували відео-фільм в якому представили всю різноманітність схем для виготовлення новорічних сніжинок та провели майстер-клас по виготовленню новорічних прикрас. 
  Усі присутні мали можливість розслабитися, помріяти і створити власні новорічні шедеври. Адже заняття арт-терапією дозволяє розкрити внутрішні сили людини, сприяє підвищенню самооцінки, вчить розслаблятися і позбуватися від негативних емоцій і думок, а також дає людині можливість зміцнити свою пам’ять, розвинути увагу і мислення.
    Наприкінці заняття директор територіального центру Анатолій Дмитрович Ліщинський привітав присутніх з успішним закінченням навчального року. Подякував волонтерам школи волонтерів психолого-природничого факультету РДГУ за їх працю та вручив подяки, а слухачам Університету третього віку сертифікати про закінчення навчального року.
        Вітаючи випускників із закінченням обраних факультетів, Анатолій Дмитрович висловив захоплення їхнім ентузіазмом, енергійністю та потягом до знань, які слухачі Університету третього віку постійно демонструють, чим подають гідний приклад молодому поколінню та запросив їх відвідувати Університет в наступному році.
      В свою чергу студенти Університету третього віку від щирого серця подякували за постійну увагу, підтримку, за надану можливість реалізувати себе.

Додати коментар


Захисний код
Оновити