В Здолбунівському районному територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) відбулися заходи з відзначення 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі.
   Зокрема, працівниками територіального центру проведено обстеження умов проживання 144 ветеранів Другої світової війни, з метою вжиття заходів, спрямованих на посилення турботи про захисників Вітчизни та створення належних умов життєзабезпечення ветеранів війни, учасників бойових дій та інвалідів війни.


   В стаціонарному відділенні для постійного проживання в с. Будераж, де з 2010 року проживає інвалід Другої світової війни Семенюк Марія Дмитрівна, 8 травня 2015 року підопічних привітав директор терцентру А. Ліщинський та для них було організовано святковий обід.
   Для учасників бойових дій, інвалідів, учасників українського визвольного руху, сімей загиблих територіальним центром придбано 175 продуктових наборів, які були вручені ветеранам напередодні Дня Перемоги працівниками терцентру.
   8-9 травня 2015 року директор територіального центру А. Ліщинський, його заступник М. Аніскін, голова профкому А. Пилипенко, головний бухгалтер Н. Аврамчук, завідувачі відділень Т. Стрільчук, І. Королькова, Н. Башинська, разом з соціальними робітниками особисто відвідали учасників бойових дій, інвалідів війни, що проживають у м. Здолбунові, привітавши ветеранів зі святом Великої Перемоги, букетами квітів та вручивши їм продуктові набори.
   Також директор територіального центру разом з керівниками району напередодні свята Перемоги відвідали 5 сімей воїнів, які загинули в зоні АТО і вручили їм продуктові набори.
   Ветерани Другої світової війни, які перебувають на обслуговуванні територіального центру, взяли участь в районних заходах з відзначення 70-ї річниці Перемоги над нацизмом, які пройшли у Здолбунові 9 травня 2015 року.
   8-9 травня 2015 року керівництво територіального центру разом з соціальними робітниками взяли участь в районних заходах Дня пам’яті та примирення, 70-ї річниці перемоги над нацизмом у Європі, ушанувавши ветеранів, які дожили до 70-ї річниці Перемоги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити